Vücut Çatlakları Bakım ve Onarımı.jpg

VÜCUT ÇATLAKLARI

BAKIM VE ONARIMI

Aşağıya İn

c9ce089c-a3c9-4912-b83a-668984c1d01a.jpg

Çatlaklardan kurtulmayı mümkün hale getiren son teknoloji Striort methodu Yaren Dursun Güzellik Koçunda . Bugüne kadar çatlakları gidermek neredeyse hiç mümkün değildi, ancak Brezilya menşeili çatlak onarım metodu sayesinde, çatlaklar önce vakumlanarak bölgedeki kan akışı hızlandırılıyor. Hemen ardından striort metedu ile çatlakların giderilmesi sağlanıyor. Çatlak onarımında %80 a yakın sonuç veren bu metod, mucizevi etkiler yaratıyor.

  • Hamilelik çatlakları

  • Hızlı kilo alıp verme sonucu oluşan çatlaklar

  • Yoğun egzersizler nedeniyle oluşan çatlakların tümünde, 1-3 seans arasında %80’e yakın çatlak onarım sonucu almak mümkün.

  • Ameliyata ve operasyona gerek duymadan 1-3 seans arasında çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Vücuttaki çatlak problemi, bir deri yırtılması problemidir. Sıklıkla kadınlarda görülen deri yırtığı görüntüsünün en önemli nedenleri; ani kilo alıp verme, gebelik, vücudun nem ve su oranının yeterli düzeyde olamamasıdır. Tabii cilt yapısı ve genetik faktörler de bu konuda ciddi etkendir. Her kişinin cilt yapısı ve metobolojik faaliyetleri farklı yapıdadır. Bu deri yırtıklarının oluşumunu engelleyecek bir uygulama henüz bulunmamıştır. Ancak artık Striort ile bu yırtıkları ortadan kaldırmak mümkün.

Güney Amerika menşeli bir method, yöntem ve ürünler bütünüdür. Cihaza artı olarak ürünleri ile kişinin deri yırtığı görünümlü bölgelerinde 3 seansta yüksek oranda net sonuçlar veren mucizevi bir işlemdir. Striort sıradan bir vakum yöntemi olmayıp, deri yırtığı onarım için özel barlar içerir ve sistemi ayarlanmış kombine bir uygulamadır. Deri yırtığı izleri elastik liflerin kopması sonucu üst derideki yan etkileri ile birlikte alt deride süreklilik göstererek oluk türü ve gelişim derecesine göre yara izine benzer yapıda zararsız karakterde cilt yüzeyindeki değişikliklerdir. Bu tür lezyonlar hipotrafik, düz çizgili ve bazen dalgalıdır. Striort bir cilt altı işlemi olmadığı için alerjik bir duruma, yaraya ve kanamaya kesinlikle sebep olmaz. Sorunsuz ve konforlu bir uygulamadır.

Fibroderms uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

HIZLICA AKNE GİDERME

Untitled-1.png

KULLANILAN YÖNTEMLER

Anti-akne yoğun cilt bakımı, akıllı cilt bakımı, rejuve ışın terapi

Seans Süresi.png

SEAN SÜRESİ

30 - 60 dk

İşe Dönüş Süresi.png

İŞE DÖNÜŞ SÜRESİ

Hemen

Sonuçlar.png

SONUÇLAR

Düzenli uygulama yaptırıldığı taktirde görülür

Seanslar Arası Süre.png

SEANSLAR ARASI SÜRE

Kullanılan yönteme göre değişir