Göğüs Toparlama.jpg

GÖĞÜS TOPARLAMA

Aşağıya İn

gogus-toparlama.jpg

Göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında yer alıyor.

Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler; bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına sebep olur.

Robo X Genia Düşük frekanslı elektroterapi, ultrasound ve vakum fonksiyonları ile göğsünüzde zamanla meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonları ortadan kaldırır. Göğüs kaldırma, sarkık göğüsleri dikleştirme, göğüs hacmini genişletme, küçük ve düz göğüsleri belirginleştirme, çatlak görünümünü azaltma gibi birçok fonksiyona sahip olan cihaz 3 farklı teknolojiyi bünyesinde barındırır.

Ayrıca göğüsleri şekillendirirken kan akışını düzenler, izleri yok eder ve vakum işlemi yapar.  Uygulama sırasında o bölgede kan ve lenf dolaşımı artar, yeni mikro kan damarlarının oluşmasına yardım edilmiş olur.

HIZLICA AKNE GİDERME

Untitled-1.png

KULLANILAN YÖNTEMLER

Anti-akne yoğun cilt bakımı, akıllı cilt bakımı, rejuve ışın terapi

Seans Süresi.png

SEAN SÜRESİ

30 - 60 dk

İşe Dönüş Süresi.png

İŞE DÖNÜŞ SÜRESİ

Hemen

Sonuçlar.png

SONUÇLAR

Düzenli uygulama yaptırıldığı taktirde görülür

Seanslar Arası Süre.png

SEANSLAR ARASI SÜRE

Kullanılan yönteme göre değişir