Dekolte ve Boyun Toparlama Bakım Ve Onar

DEKOLTE VE BOYUN TOPARLAMA BAKIM VE ONARIMI

Aşağıya İn

5d78d93f45d2a023a0d3c899.jpg

BOYUN VE DEKOLTE KIRIŞIKLIKLARI

Boyun ve dekolte bölgesindeki deri oldukça hassas bir yapıda olduğundan dolayı, ince kırışıklıklar, sarkmalar ve incelmelerin oluşmasına oldukça yatkındır. Ayrıca bu bölgeler günlük bakım rutini esnasında çoğunlukla ihmal edilen, güneş koruyucu, nemlendirici veya anti-aging ürünlerin uygulanmadığı alanlardır.

 

Cilt gençleştirme uygulamalarına başvuran danışanlarımız da öncelikli olarak yüzdeki problemlerine odaklanmakta, boyun ve dekolteyi ihmal etmektedir. Tüm bunların sonucunda, boyun ve dekolte yaşı ele veren bir bölge olarak kalmaktadır.

 

Boyun Ve Dekolte Gençleştirmede Neler Yapılabilir?

Botoks: Boynun sağ ve sol yanlarında bulunan platisma (boyun deri kası) adı verilen ince bir kas katmanı, yüzün alt köşesinden göğsün üst bölümüne ve omzun üstüne uzanarak burada son bulur. Kasıldığı zaman dudak birleşme yeri ve çene ucu derisini aşağıya çekerek boyun derisini gerer ve altçene kemiğini aşağıya doğru çeker. Kasların kasılması sonucu görülen boyundaki yaşlılık belirtilerinin botoks tedavisi ile giderilmesi mümkündür.

 

Jalu-tox uygulaması: Jalupro gençlik serumu ile botoksun karıştırılması ile yapılan özel bir uygulamadır. Hem kırışıklıklara yol açan kasla gevşetilir, hem de Jalupro içeriği sayesinde cildin nemini ve elastikiyetini kazanması sağlanır.

PRP: Kendi kanınızdan elde ettiğimiz büyüme faktörleri ile cildin kendi kendini iyileştirmesini uyarabiliriz.

Somon DNA: Somon DNA enjeksiyonu ile cilt yaşlanması yavaşlatılarak yeniden yapılanma süreci tetiklenebilir.

Pb serum mezoterapisi: Yüksek molekül ağırlıklı gevşek çapraz bağlı hyaluronik asit ve lipaz, liyaz, kollajenaz enzimleri ile boyun ve dekoltedeki ince kırışıklıkların açılmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlayan bir mezoterapi uygulamasıdır. Cildin durumuna göre 3 hafta aralıklarla 1-3 seans uygulama yapılmaktadır.

H-100 aşısı: İçeriğindeki hyaluronik asit, aminoasitler, vitaminler ve DMAE ile nemlendirme, lifting ve kollajen sentezi uyarılabilir.

Pb Serum: Oldukça özel bir enzimatik sistem olan Pbserum ile yaşlanmış kollajen yıkılarak yenisinin oluşması sağlanır, ciltte toparlanma, lifting ve elastikiyet artışı sağlanır.

Altın iğne: Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamalarından biri olan altın iğne, boyun bölgesinde de kollajen üretimini tetiklemek, boyun ve gıdı bölgesini toparlamak amacıyla kullanılabilir.

Dolgu uygulaması: Boyunda yatay olarak seyreden ince çizgilere, bu bölgeye özel ince ve şekillendirilebilen dolgular uygulanabilir.

HIZLICA AKNE GİDERME

Untitled-1.png

KULLANILAN YÖNTEMLER

Anti-akne yoğun cilt bakımı, akıllı cilt bakımı, rejuve ışın terapi

Seans Süresi.png

SEAN SÜRESİ

30 - 60 dk

İşe Dönüş Süresi.png

İŞE DÖNÜŞ SÜRESİ

Hemen

Sonuçlar.png

SONUÇLAR

Düzenli uygulama yaptırıldığı taktirde görülür

Seanslar Arası Süre.png

SEANSLAR ARASI SÜRE

Kullanılan yönteme göre değişir